Exceli koolitused asutustele

Pakume asutustele Exceli koolitusi kohapeal, distantsilt või kombineerituna (koolitus toimub kohapeal, aga osaleda saab ka läbi Teams’i/ Zoom’i)
Telli Exceli koolitus

Kasulik Koolitus™ arvutikoolituste omapäraks on kerge jälgitavus, praktilised näited ning sõbralik ja toetav koolitaja. Kõik osalejad saavad piiramatuks ajaks ligipääsu koolituse videotele ning saavad küsida koolitajalt nõu Exceli kasutamisel ka peale koolituspäevi. Kasulik Koolitus™  on koolitanud üle kolme ja poole tuhande töötaja, kes on hinnanud keskmiselt koolitusi 9,4 puntiga 10-st.

Pakume asutustele nii eraldi Excel “Alg- ja kesktase” ja Excel “Edasijõudnud” koolitusi, kui ka terviklahendust kaks koolitust koos. Koolitused annavad samm-haaval kõik vajalikud oskused Exceli tõhusaks igapäevaseks kasutamiseks.


Exceli koolitus "Alg- ja kesktase"

Koolituse alg- ja kesktaseme osa tutvustus

Exceli koolitus "Edasijõudnud"

Koolituse edasijõudnute osa tutvustus

Asutustega ühiselt Exceli koolitusi kavandades näeme, et on keeruline teha valikut – kas töötajad peaksid osalema Exceli baas- või hoopis edasijõudnute koolitusel. Ka aastaid Excelit igapäevaselt kasutanud leiavad palju uut ja kasulikku baaskoolituselt, samas suudavad ka väiksema Exceli kasutamiskogemusega osalejad edukalt kaasa teha edasijõudnute omal. Sama alateema võib olla ühele osalejale rõõmustav-uus leid ja teisele juba teada olev, hetk hiljem on aga olukord vastupidine!

Seepärast soovitamegi mõlemat Exceli koolitust, kus kõik töötajad saavad kogu Exceli programmi alates alg- ja kesktasemest kuni edasijõudnuteni otsast lõpuni läbi teha. Samas võib muidugi valida ühe Exceli koolituse, mida eeskätt töötajatel tarvis on.

Koolituspäevad on 4,5-tunnised, võttes tööpäevast ca poole – nii saavad ka tööülesanded edukalt tehtud. Samuti on neli tundi selline aeg, kus osalejad suudavad koolituse lõpuni edukalt kaasa mõelda. Tuleme ise asutusse või leiame soovi korral sobiva koolitusruumi teie asutuse lähiümbruses.

Vastavalt sellele, milline Exceli versioon on asutuses kasutusel, viime koolituse läbi just selle versiooniga. Kui on soov, siis võtame osalejatele kaasa ka sülearvutid – vt lähemalt maksumuse kirjeldust.

Koolituspäevad on infotihedad, pakkudes rohkelt uut teadmist, mida Excel võimaldab ja kuidas neid võimalusi ära kasutada. Tehniline oskus kinnistub hiljem teadmisi rakendades, milles on abiks osalejatele piiramatuks ajaks välja jagatavad Exceli alg- ja kesktaseme e-kursus ja Exceli edasijõudnute e-kursus. E-kursused sisaldavad samm-sammulisi põhjalikke videoõpetusi, mille abil on hiljem lihtne koolitusel räägitut meelde tuletada ja praktikas läbida.

Kõigile asutuse töötajatele pakume peale koolitust isiklikku nõustamist Exceli kasutamisel.

Exceli 2-päevane koolitus asutuses kuni 20-le inimesele maksab 1200 € + km.
Avalikul koolitusel osalemise 160 € + km (mitme osaleja korral 10% soodustus)
Maksumuses sisaldub kaks koolituspäeva, koolituspäevade lindistused järele vaatamiseks, videote ja harjutamiseks materjalidega e-kursus, nõustamine.

Kasulik Koolitus™ Exceli koolitusele kehtib rahulolugarantii – tasuda tuleb vaid juhul kui osalejad jäävad koolitusega rahule.

Koolitaja: Asko Uri.

Huvi korral täitke palun tellimisvorm, saatke e-kiri asko@kasulikkoolitus.ee või helistage 55657400.

OSALENUTE ARVAMUSED MEIE EXCELI KOOLITUSTEST

 • Parim koolitus, kus olen osalenud!! Koolitus on väga hästi ette valmistatud, et aega maksimaalselt kasutada. Näited head. Tänud ka võrratu suupiste valmistajale. Aitäh!

 • Väga hea ja ladus koolitus. Meeldiv koolitaja, paras tempo ja arusaadavad selgitused. Väga tore, et hiljem on alati võimalik õpitut kinnistada – e-kursusega või e-maili teel. Hea, et oli oma arvutisse võimalik salvestada töövihik, kus kõike sai kaasa teha. Suur tänu!

 • Excel on ikka võimas töövahend küll. Sain palju teadmisi juurde, kuigi algteadmised olid olemas. Tänan! Väga huvitav oli.

 • Meeldis kõik: koolitus, läbiviimine, sisu, ka kohvipauside toit. Aeg lendas – järelikult oli huvitav. Lausa rabas abivalmis ja lahke suhtumine: pöörduge hiljem ja küsige oma küsimusi. Tänan!

 • Väga hästi struktureeritud koolitus, mida juba teistele olen soovitanud.Koolitaja entusiasm teema suhtes oli nakatav. Aitäh!

 • Väga meeldiv koolitus, selge deklareerimine, kõike seletatakse arusaadavalt. Nakatav entusiasm! Jätkake samas vaimus.

 • Koolitus oli väga informatiivne ja arendav. Suured tänud juhendaja Asko Urile meeldiva õppekeskkonna ning suure abivalmiduse eest! Päikest!

 • SUUR TÄNU! Väga head olid viited, et kuidas või millise töö juures mingit nippi või tööriista kasutada.

 • Väga rahulik, kõik arusaadav. Kõigile küsimustele saime vastused. Ja mis kõige olulisem – nii positiivne ja naerusuine õpetaja. Tänud!!!

 • Väga hea rahulik tempo! Oskan küll Excelit kasutada, aga sain asjalikke soovitusi ja mõtteid, mida oma töö efektiivsuse tõstmiseks teha. Soovitan kõigile kolleegidele. Tänan!

 • Selge ja ladus. Arusaadavas keeles. Puust ja punaselt koolitus. Väga hea lektor.

 • Väga põhjalik, lihtsalt seletatud ning head näited. Käisin ka algtaseme koolitusel ning valisin koolitaja järgi ka edasijõudnute koolituse. Aitäh!

Meie Exceli koolitusi iseloomustab:

 • Kerge jälgitavus

  Läbimõeldud ülesehitus. Lihtne seletus. Praktilised näited.

 • E-kursus koolituse osana

  Korda õpitut omale sobival ajal ja kohas – piiramatu aja jooksul.

 • Isiklik juhendamine

  Nõustamine peale koolitust, sh ka ekraanipilti jagades.

 • Garanteeritud kvaliteet

  Pädev ja motiveeritud koolitaja. Osalenute hea tagasiside.

 • Inimlikkus

  Sõbralik ja toetav õhkkond. Õppijakeskne lähenemine.

Exceli koolituste tellimusvorm