KehaMeeleKooli koolitajad

Asko Uri

Asko Uri

Koolitaja ja koolitusjuht

Loe lähemalt
Mari Uri

Mari Uri

Koolitaja ja energiatreener

Loe lähemalt

ASKO URI


HARIDUS: Tartu Ülikool, sotsiaaltöö magister 2013 – … / sotsioloogia bakalaureus 2010

LOOMING: Koolitusmaterjalid, artiklid meedias

HOBID: loodus, tervisesport, õnneliku elu temaatika, puutöö, kokkamine

LÄBIVIIDAVAD KOOLITUSED: Excel “Alg- ja kesktase”, Excel “Edasijõudnud”, esitluse loomine Preziga, kodulehe valmistamine WordPressiga, Google Drive ja Docs, Google kalender, Gmail, MS Office Word, MS Office Outlook, MS Office PowerPoint, projektijuhtimise koolitus “Edukas projektijuht”, enesearendus- ja juhtimiskoolitus “Inimlik juhtimine”


asko-uriTöötan kuuendat aastat koolitaja, koolitusjuhi ja koolitusmaterjalide loojana pere-ettevõttes KehaMeeleKool (Kasulik Koolitus™). Selle aja sees on mul olnud au koolitada üle kahte tuhandet inimest, kelle tagasiside koolitustele “10-palli” skaalal on püsivalt keskmisena üle üheksa.

Minu arusaama kohaselt on hea koolitaja inimene, kes – lisaks koolitatava valdkonna väga heale tundmisele – lähtub ennekõike õppijast, on toetava ja positiivse suhtumisega ning on ise õpetatavast teemast vaimustunud. Hea koolituse ja koolitusmaterjali peamisteks omadusteks on köitvus, kerge jälgitavus ja osalejate kaasatus. Need põhimõtted kehtivad võrdväärselt kõigi koolituste puhul, olgu teemaks kas Exceli kasutamine või inimeste juhtimine. Nii koolitaja kui koolitusmaterjalide loojana püüan neid põhimõtteid igapäevases töös järgida ning ennast järjepidevalt arendada.

Olen varemalt töötanud Euroopa rahastusega sotsiaalprojektide algataja ja projektijuhina (3 a), tegevjuhina Eesti-Norra e-õppematerjale tootvas ettevõttes (8 a), turundusjuhina Eesti juhtivas kinnisvarafirmas (3 a), reklaamiagentuuri käivitaja ja eestvedajana (3 a).

Haridusteel on minu valikuteks on olnud sotsioloogia ja sotsiaaltöö – lõpetan õpinguid Tartu Ülikooli sotsiaaltöö magistrantuuris.

Kõige rohkem kõnelevad inimesest minu arvates tõekspidamised ja väärtushinnangud. Minu arvamus inimese olemusest ühildub Tema Pühaduse dalai-laama mõttega: iga inimene tahab olla õnnelik, igaühel on õigus õnnelikule elule ning igaüks saab ise oma elu õnnelikuks muuta. Usun, et iga inimese mõte, sõna, otsus ja tegu muudavad mitte ainult meie edasist elu ja võimalikke uusi valikuid, vaid ka ümbritsevaid inimesi ja maailma.

MARI URI


HARIDUS: Tallinna Ülikool + Viljandi Kultuuriakadeemia – tantsukunsti bakalaureus / Tartu Ülikooli kultuurikorralduse magister 2016 -…

LOOMING: luule; energiatreening, kirjandus vaimustavast vaimustumisest

HOBID: lapsed, floora ja fauna, luuletamine, tants, sisesõudmine, suupillimäng, dekoratiivkäsitöö ja -disain, taaskasutus, veedalik kunst, audiolugemine, kokkamine; kellukeste kogumine

LÄBIVIIDAVAD KOOLITUSED: eluvõimekuse koolitus “Enesehoidmise praktika”; enesearendus- ja juhtimiskoolitus “Inimlik juhtimine”


Mari Lauk, koolitaja

Mari Uri, koolitaja

Kui aus olla, siis tegelikkuses olen arvatavasti veidi rohkemat kui lihtsalt inimene. Minu lemmikütlus “Kõnnib nagu part – ongi part!” käib ka minu enda kohta. Eks ma paistangi välja see, kes olen… Mida iganes siis keegi näeb või tajub.

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia diplomil on minu kutseks märgitud tantsuõpetaja. Loomupärase ameti poolest olen aga energiatreener, sest õpetan inimesi oma sisemist jõudu tundma, koguma ja kasutama.

Peale VKA lõpetamist töötasin 4 aastat tantsukateedris loovtantsu, kehatunnetuse ja kompositsiooni õppejõuna. Siis elasin 6 aastat USAs, õppides korea tervisevõimlemist Dahn Hak (tuleneb traditsioonist Shin Sun Do, tõlkes Püha Inimese Tee). Selle iidse päritoluga idamaade treeningu baasil lõin Eestisse tagasi tulles meetodi “energiatreening”, mida õpetan varieeritult tänaseni. Lisaks abistan inimesi isikliku energia tuunimisel: olen keha ja vaimu ühendamise meetodi Soul Body Fusion® praktik ja õpetaja ning koolitatud auramediaator™, kes oskab vanemat aurastruktuuri kaasaegsemaks uuendada. Viin läbi kanaldusõhtuid ja teen enesearendus- ja eluvõimekuskoolitusi, mille eesmärgiks on inimese potentsiaali jõustumine. Olen vaimustuses ka valgusteraapiast.

Kokkuvõtlikult öeldes tegelen süvendatult inimkeha ettevalmistamisega multidimensionaalseks muutumisel. Solaarsed energiad sisenevad Maale ja meie rakkudesse, nii et mida teadlikumalt käesolevatesse muudatustesse suhtume, seda mõttekam tundub elu – inimkonna areng on energeetiline. Annan endast parima ning loodan muuhulgas toetada paljusid kaasteelisi.

Kodulehed: vaimustav.ee, soulbodyfusion.ee
Sotsiaalmeedia: vaimustav.ee, Soul Body Fusion Eesti

_