KehaMeeleKooli koolitajad

Asko Uri

Asko Uri

Koolitaja ja koolitusjuht

Loe lähemalt
Mari Lauk

Mari Lauk

Koolitaja ja energiatreener

Loe lähemalt

ASKO URI


HARIDUS: Tartu Ülikool, sotsiaaltöö magister 2013- … / sotsioloogia bakalaureus 2010

LOOMING: Koolitusmaterjalid, artiklid meedias.

HOBID: loodus, tervisesport, õnneliku elu temaatika, puutöö, kokkamine

LÄBIVIIDAVAD KOOLITUSED: Excel “Alg- ja kesktase”, Excel “Edasijõudnud”, esitluse loomine Preziga, kodulehe valmistamine WordPressiga, Google Drive ja Docs, Google kalender, Gmail, MS Office Word, MS Office Outlook, MS Office PowerPoint, projektijuhtimise koolitus “Edukas projektijuht”, enesearendus- ja juhtimiskoolitus “Inimlik juhtimine”


asko-uriTöötan viiendat aastat koolitaja, koolitusjuhi ja koolitusmaterjalide loojana pere-ettevõttes KehaMeeleKool. Selle aja sees on mul olnud au koolitada üle kahte tuhandet inimest, kelle tagasiside koolitustele “10-palli” skaalal on püsivalt keskmisena üle “9”.

Minu arusaama kohaselt on hea koolitaja inimene, kes – lisaks koolitatava valdkonna väga heale tundmisele – lähtub ennekõike õppijast, on toetava ja positiivse suhtumisega ning on ise õpetatavast teemast vaimustunud. Hea koolituse ja koolitusmaterjali peamisteks omadusteks on köitvus, kerge jälgitavus ja osalejate kaasatus. Need põhimõtted kehtivad võrdväärselt kõigi koolituste puhul – olgu teemaks kas Exceli kasutamine või inimeste juhtimine. Nii koolitaja kui koolitusmaterjalide loojana püüan neid põhimõtteid igapäevases töös järgida ning ennast järjepidevalt arendada.

Olen varemalt töötanud Euroopa rahastusega sotsiaalprojektide algataja ja projektijuhina (3 a), tegevjuhina Eesti-Norra e-õppematerjale tootvas ettevõttes (8 a), turundusjuhina Eesti juhtivas kinnisvarafirmas (3 a), reklaamiagentuuri käivitaja ja eestvedajana (3 a).

Haridusteel on minu valikuteks on olnud sotsioloogia ja sotsiaaltöö – lõpetan õpinguid Tartu Ülikooli sotsiaaltöö magistrantuuris.

Kõige rohkem kõnelevad inimesest minu arvates tõekspidamised ja väärtushinnangud. Minu arvamus inimese olemusest ühildub Tema Pühaduse dalai-laama mõttega: iga inimene tahab olla õnnelik, igaühel on õigus õnnelikule elule ning igaüks saab ise oma elu õnnelikuks muuta. Usun, et iga inimese mõte, sõna, otsus ja tegu muudavad mitte ainult meie edasist elu ja võimalikke uusi valikuid, vaid ka ümbritsevaid inimesi ja maailma.

MARI LAUK


AMETID: OÜ KehaMeeleKool projektijuht, energiatreener ja koolitaja, MTÜ Iga Ring juhatuse liige; meditantsu/Meditance® looja, Soul Body Fusion®’i praktik, koodivärgi/Codework® looja, auramediaator™, valgusterapeut; tõlk-tekstikorrektor

HARIDUS: kõrgem (tantsukunst), kultuurikorralduse magistrant

LOOMING: luule; meditants/Meditance®; koodivärk/Codework®, energiatreening

HOBID:  dekoratiivkäsitöö ja -disain, kalligraafia, laulmine, audiolugemine, taimekunst, luuletamine, puu-gravüür, meditants, suupillimäng, kehaminimaaling; kellukeste, liivakellade ja elevantside kogumine…

LÄBIVIIDAVAD KOOLITUSED: uluvõimekuse koolitus “Enesehoidmise praktika”; enesearendus- ja juhtimiskoolitus “Inimlik juhtimine”


mari-lauk-koolitajaKui aus olla, siis tegelikkuses olen arvatavasti veidi rohkemat kui lihtsalt inimene. Mind on peetud küll ümbersündinud ingliks, küll intensiivseks ja tõsimeelseks “nõiaks” – aga ma ei ole ravitseja tüüp. Tegelen ainult hea ja terve tugevdamisega, nii et endale meeldib mulle mu haldjalik pool: lille-lapselikkus, muretus ja terav huumor. Elukogemuse poolest olen poja ja kahe tütre õnnelik ema. Meie perre kuuluvad ka hunt-hagijas Talia ja austraalia naerutuvipaar.

Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kõrghariduse diplomil on minu kutseks märgitud tantsuõpetaja, kuid diplomitöö tegin hoopis Vanemuise teatris lavalises liikumises. Ise nimetan ennast rekreatsiooni spetsialistiks üldisemalt ja ametilt olen energiatreener.
Peale ülikooli lõpetamist töötasin 4 a samas tantsukateedris loovtantsu, kehatunnetuse ja tantsu-kompositsiooni õppejõuna, misjärel elasin 6 a välismaal, õppides USAs korea tervisevõimlemist Dahn Hak (tuleneb traditsioonist Shin Sun Do, tõlkes Püha Inimese Tee). Selle iidse päritoluga idamaade treeningu baasil lõin Eestisse tagasi tulles oma meetodi “energiatreening”, mida õpetan varieeritult tänaseni. Saan otse läbi enda infot keha liikumise ja energiate suunamise seoste kohta. Lisaks abistan kliente individuaalselt nende energia tuunimisel: olen keha ja vaimu ühendamise meetodi Soul Body Fusion® praktik ning koolitatud auramediaator™, kes oskab inimese aurastruktuuri uuendada. Oma kanalduste tulemusena olen loonud seansi koodivärk/Codework®, mis aktiveerib inimese kosmilist potentsiaali ja oma taseme suhtlusvõrgustikku. Viin läbi spektriõhtuid ja teen koolitusi, mille eesmärgiks on inimese isiklik jõustumine. Olen vaimustuses ka valgusteraapiast.

Praegusel hetkel tegelen süvendatult inimkeha ettevalmistamisega multi-dimensionaalseks muutumisel. Solaarsed energiad sisenevad Maale ja meie rakkudesse, nii et mida teadlikumalt käesolevatesse muudatustesse suhtuda, seda mõttekam tundub elu – inimkonna areng on energeetiline. Pean ennast olemuslikult valgustööliseks ja loodan muuhulgas toetada paljusid kaasteelisi.

Kodulehed: www.kehameelekool.ee, www.soulbodyfusion.ee, auratransformeerunud.wordpress.com.