E-koolitused tellimusel

Kui Teie asutusel tuleb pakkuda oma töötajatele või klientidele suuremas mahus mõnda spetsiifilist koolitust, on kasulik mõelda e-koolitusmaterjalide loomisele. Vastavalt õpetatavale teemale, võib e-koolitus olla 100% iseseisva õppe vormis või kombineeritud auditoorse koolitusega.

E-koolituse omapäraks ja peamisteks plussideks on:

 • Koolituskulude kokkuhoid

  Ühekordne kulu, pika-ajaliselt võib e-koolitus olla suur rahaline võit.

 • Tööaja kokkuhoid

  Koolituse saab läbida enda valitud kohas, ajal ja tempos.

 • Kindel kvaliteet

  Koolituse kvaliteet on kontrollitud, alati ja kõigile ühesugune.

 • Paindlik edasiarendus

  Juba valminud e-koolitust saab kergesti muuta ja täiendada.

Meie tugevuseks on oskus õpetatav materjal lihtsalt ja arusaadavalt õppijale edastada. Omame nii koolitamise kui e-koolituse loomise kompetentsi. Koostöös valdkonna ekspertidega omandame esmalt teadmised koolitatavast valdkonnast ja paneme selle siis kõigile mõistetavasse keelde.

Nii oleme valmistanud muuhulgas Riigi Infosüsteemi Ameti tellimusel Riigi infosüsteemi haldussüsteemi (RIHA) kasutamisõpetuse.

Et saaksite teha lõpliku otsuse, kas e-koolituse loomine on asutusele tasuv ja sobilik lahendus, oleme valmis panustama aega läbirääkimisteks ning läbimõeldud pakkumise koostamiseks. Huvi korral täitke palun kontaktivorm, saatke e-kiri asko@kasulikkoolitus.ee või helistage 55657400.

 • Helen Simisker

  Koostöö OÜ-ga KehaMeeleKool oli meeldiv ja professionaalne. Kuigi tegu oli keerulise projektiga, leidsime ühiselt igale murele kõiki rahuldava lahenduse.

  Helen Simisker / projektijuht - Riigi Infosüsteemi Amet

Asutusele e-koolituse tellimise kontaktivorm

  ***

  ***

  ***

  ***