Exceli edasijõudnute koolitus e-kursusena

 

Exceli koolituse II osa “Edasijõudnud” e-kursuses on 58 videot kogukestvusega 4 tundi ja 37 minutit. E-kursuses käsitletavatest teemadest saad ülevaate parema menüü jaotistel klikkides.

Videote vaatamiseks vali paremast menüüst soovitud teema ja selle alt video ning sisesta kasutajanimi ja parool (ühekordne toiming). Soovitame vaadata videosid üleekraani vaates (video all ribal parempoolne nupp).

Kasuta e-kursusega töötamisel ka Exceli töövihikuid, mille leiad Materjalid menüüst alavalikust “Exceli töövihikud edasijõudnud”.

Tagasiside ja küsimused on alati oodatud: Asko Uri, E-post asko@kasulikkoolitus.ee, tel: 55657400


Exceli edasijõudnute koolituse e-kursuse maksumus

Exceli edasijõudnute koolitusel osalenule on e-kursuse kasutus (nagu ka individuaalne järelnõustamine) koolituse hinna sees. Koolitust on aga võimalik läbida e-kursuse abil ka iseseisvalt, ostes sobivaima e-kursuse paketi. Pakettide erinevus seisneb koolitaja poolse individuaalse nõustamise perioodis (puudub, 2 kuud või 12 kuud).

Maksumus Kasutusaeg Uuendused Nõustamine Tunnistus
E-kursus 59 € + km piiramatu tasuta
E-kursus PLUS 79 € + km piiramatu tasuta 2 kuud
E-kursus EXTRA 99 € + km piiramatu tasuta 12 kuud jah*

* enne tunnistuse väljastamist toimub vestlus (telefon, Skype või Hangouts) koos ekraanipildi jagamisega

E-kursuse ostusoovi korral täida palun kontaktivorm, kirjuta asko@kasulikkoolitus.ee või helista 55657400.


Õppe maht, aeg ja tunnistuse väljastamine

Teave koolituse toimumise perioodi, kestvuse, õpiväljundite ja -eesmärkide, õppevahendite ning õpiväljundite hindamise kohta on toodud Exceli edasijõudnute koolitus E-KURSUSENA õppekavas.


 Link