Keelevalikud

Exceli töölaua keele muutmine (et menüüd, käsud ja selgitused oleksid teises keeles)

  • TASUTA võimalus on minna siia lehele  ja laadida uuesti alla sobilik Exceli versioon õiges keeles ja uuesti installeerida. NB! peab olema sama toode – 2013, 2010, 2007  jne ning samuti tuleb eelnevalt juba paigaldatud versioon eelnevalt maha installeerida. Näiteks kui kasutad ka MS Office Outlooki, siis tuleb kõik koopiad ja aadressid enne salvestada ja eksportida, nii et hiljem saaks uuesti paigaldatud tarkvara õigesti seadistada ja tööd tõrgeteta jätkata.
  • Kui ei soovi maha installeerida ja uuesti paigaldada Exceli või kogu Office tarkvara, siis on siit lehelt võimalik OSTA (19,99 €) ja alla laadida toode, kus saab lihtsalt uue töölaua keele lisada ja hiljem teha töö käigus valikuid, kummas keeles menüüsid kuvada.
  • Eraldi on võimalik TASUTA alla laadida ka “kohtspikri” rakendus siit, mis töötab selliselt, et keeleversioon jääb samaks, kuid kui hiirega osutada mõnda menüüd, siis kuvatakse selle nimi ja samuti kõik abitekstid soovitud keeles.

Õigekeelsustööriista lisamine

Oma Exceli töövihiku õigekeelsuse kontrollimiseks (kui puudub vastav keel õigekeelsustööriista juures), saab alla laadida eraldi õigekeelsustööriista keeli siit. Paigaldus laieneb korraga kõigile MS Office rakendustele.