Koolitustel osalenute arvamused

Tutvustus I Maksumus I Osalenute tagasisideRegistreerumine

Allpool on valik Preziga esitluse loomise koolitusel osalenute tagasisidest.

“Mulle väga meeldis koolitus, väga praktiline ja huvitav. Leiab töös kindlasti kasutust. Vastuvõtt oli soe ja südamlik! Suur tänu!”
“Väga hästi ülesehitatud koolitus. Konkreetsed ja arusaadavad selgitused. Sõbralik ja naerusuine koolitaja. Lihtsus loob samuti turvatunde. Ajakava läbimõeldud – otstarbekas ajakasutus.”
“Huvitav ja köitev koolitus. Midagi uut igapäevasesse töösse. Saan kasutada oma koolituse töös. Infot palju, tahab õppimist ja kinnistamist.”
“Väga tore ja hooliv õpetaja. Registreerimine, kordusteated, koolituskoha juhend, parkimise korraldus väga ok. Väga maitsvad suupisted. Sõbralik ja särasilmne ning õpilasi vaimustav õpetaja. 9 punkti selle eest, et tunnen end ebakindlalt. Aga suur tänu ette juhendite ja edaspidiste õpetuste eest! Kohtumiseni järgmistel (nt kodulehe tegemise) kursustel. Soovitan Sind oma kolleegidele julgelt ja kindlasti! Tänud!”
“Huvitav koolitus. Väga informatsioonirohke! Edu!”
“Huvitav, põnev! Väga positiivne koolitaja! Sain aru, et PowerPoint on oma ajale jalgu jäänud. Muidugi infot korraga palju, aga huvi kasutada Prezi esitlusprogrammi jäi alles! Meeldis väga. Kasulik ühele õpetajale.”
“Koolitus oli aktiivne, positiivne ja õpetlik. Koolitaja oli väga tähelepanelik ja abivalmis.”
“Kõik väga meeldis. Tänan!”
“Koolitus meeldis väga! Seletus asjalik ja arusaadav. Pean muidugi ise veel palju juurde õppima ja üle vaatama. Väga hea, et materjalid on veebis olemas. Aitäh!”
“Oli väga huvitav. Palju infot, võimalusi uue esitluse selgeks õppimiseks. Õppejõud väga positiivne. Edu edaspidiseks.”
“Väga huvitav esitlusprogamm, kuid vajab praktiseerimist, et ennast mugavalt selles tunda.”
“Väga huvitav lähenemine. Kõik oli arusaadav. Loodan kasutama hakata. Tekitas huvi ja see on kõige tähtsam.”
“Väga meeldis. Asjalik ja huvitav.”